Історія церкви у Львові

У квітні 1992 року група поляків із Кракова (церква «Місія ласки», GGWO) розпочали свої щомісячні поїздки до Львова. Зустрічі проводилися в будинку культури імені Г. Хоткевича. Влітку 1992 року місіонер із Балтімора, США, Крістіан Мур переїхав до Львова разом із Ґері та Кеті Ґрюнвальдами, Яреком та Аґнєшкою Шнайдерами, Беатою Долембою. Пізніше до них приєднався Джек Баєрс.

Кріс Мур

Пастор Крістіан Мур

Із вересня розпочалося навчання в Біблійній школі, проводились євангелізації на вулицях, служіння від дверей до дверей, поїздки до Тернополя, Ужгорода, Івано-Франківська. Команда місіонерів постійно зростала і зміцнювалася. У 1994-95 роках до місіонерської команди приєдналася Лія Бічер, а згодом і Джейсон Мур.

Джейсон і ЛіяПастор Джейсон і Лія Мур 

У травні 1996 року Біблійна школа святкувала свій перший випуск. Одразу восени ці випускники стали нашими першими місіонерами: Оксана Дьоміна і Люда Дядченко разом із пастором Яреком та Аґнєшкою переїхали до Одеси. Пізніше до них приєдналися Марта Ставнічук, Андрій Даляк, Беата і Сергій Приходьки, Владислав Медяковський.

У жовтні 1996 року церква благословила Наталію Лукову і Альбіну Лозинську на місію до Мінська, Білорусь. Пізніше Наталія Лукова поїхала на короткотривалу місію у В’єтнам, місто Хо Ши Мін, а до команди в Мінську приєдналася Оксана Дьоміна.

minsk

 Молитва за команду, яка відправилась до Мінська

У вересні 1997 року Михайло Грищенко разом із Романом Гродзем і Юрієм Петрівим поїхали на місію в Київ. Потім до команди долучилися Інна Донець та Лілія Петрів. Там вони разом провели три роки.

Київська командаКиївська команда

Також у 1997 році Джейсон Мур став пастором церкви у Львові, замінивши свого брата, пастора Крістіана Мура, який повернувся додому в Балтімор, США. Пастор Джейсон та його дружина Лія пробули місіонерами у Львові до 2002 року.

Спільне фото церкви, 1998 р. Спільне фото церкви, 1998 р.

 

 

 

 

Пантоміма

Благовістя на вулиці. Пантоміма

         У 1999 році Бог благословив нас прекрасною будівлею, де в нас проводяться богослужіння до цього часу. Також у цьому приміщенні розташовувались Товариство англійської мови, Центр допомоги жінкам та християнське кафе. Від 2002 року в нашому будинку розташовується Приватна християнська школа «Перлина». У 2002 році головним пастором львівської церкви став Владислав Медяковський.

Медяковські

Сім'я Медяковських

У 2001 році Роман Гродзь переїхав до Одеси, де був пастором церкви до 2007 року.

Роман Гродзь 

Пастор Роман Гродзь 

У 2006 році Михайло і Віта Грищенки поїхали на місію в Черкаси, де пробули до 2008 року.

Грищенки Сім'я Грищенків

У 2007 році Юрій та Наталія Гродзі поїхали на місію в Одесу і пробули там один рік. 10

Подружжя Гродзів 

У 2007 році Анатолій та Анастасія Жилаві виїхали на місію в Ужгород, де були до 2011.

Жилаві 

Подружжя Жилавих

З 2009 головним пастором церкви у Львові є Михайло Грищенко.22

 Пастор Михайло Грищенко

РазомСпільне фото, 2009 рік

11 

 Українська група на європейській конференції 2013 р.