У що ми віримо?

Про Біблію
Усе Писання, що міститься в Старому і Новому Завітах, є натхненне Богом. Це авторитетне джерело, яким потрібно керуватися в усіх питаннях християнського життя і служіння.

Про Бога
Є тільки один Бог, що вічно існує в трьох особах: Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий. Кожен із Них нескінченний, вічний та всемогутній.

Про Ісуса Христа
Ми віримо, що Ісус Христос, Син Божий, є повністю Богом і повністю людиною. Він був зачатий від Духа Святого, народився від діви Марії і прожив безгрішне життя. Він помер, проливши Свою кров у спокутній смерті за грішників, а потім був похований, воскрес із могили, вознісся на небо, і зараз сидить по правиці Отця.

Про Святого Духа
Святий Дух, Який є Господь животворний, переконує світ про гріх, праведність і суд. Він з'єднує людину з Ісусом Христом через віру. Ми віримо, що Святий Дух запечатує всіх віруючих. Наповнення Святим Духом є волею Бога для кожної дитини Божої.

Про людину
Людина була створена на образ і подобу Божу. Зі своєї вільної волі людина не послухалася Бога, що стало причиною фізичної та духовної смерті (відділення від Бога). Кожна людина народжується з первородним гріхом. Через це кожна людина є грішником за своєю природою і потребує божественного спасіння.

Про спасіння
Спасіння є дар від Бога. Воно стало можливим шляхом замісницької смерті Ісуса Христа, і всі, хто вірить у Нього, є виправдані через пролиття Його крові. Спасіння дається благодаттю Божою через віру людини.

Про хрещення Духом Святим
Хрещення Святим Духом відбувається в усіх, хто вірить в Ісуса Христа, у мить спасіння.

Про Велике Доручення
Ми вважаємо, що виконання Великого Доручення Ісуса Христа проповідувати Його Євангелію є обов'язком усіх християн.

Про Церкву
Церква є Тіло Христове і Його Наречена. Церква призначена для поклоніння та служіння Богові і дотримання Вечері Господньої та  Хрещення. Основне завдання Церкви в усі часи є навчати всі народи через проповідь і вивчення Слова Божого.

Про вічність
Христос повернеться, щоб забрати Свою Церкву. Відразу після цієї події буде період семирічної скорботи. По скорботі Христос знову прийде на землю щоб установити Його царство на 1000 років. Після тисячолітнього царства відбудеться суд біля Великого Білого Трону Божого. Наслідком суду буде те що, неспасенні разом із сатаною будуть укинуті в озеро вогняне. Після цього Бог установить початок нового неба та нової землі.